SİNEKLİK SİSTEMLERİ
SİNEKLİK SİSTEMLERİ

SİNEKLİK SİSTEMLERİ

 

Sineklik, sineklerle mücadelede en zararsız çözümdür (ilaçsız). Pencerelerin rahatlıkla açılarak her saatte mekanlarınızın havalandırılmasını sağlar.


Uygulama olarak mekana ve doğrama tercihine göre sürme sineklik veya içe açılan sineklik yapılabilmektedir. Her çeşit malzemedeki doğrama üzerine yani ahşap, alüminyum veya pvc rahatlıkla monte edilebilir. Sinekliklerde her renk lamine renk uygulanabilmektedi

 

 

 

 

İlaçlama yaparak evlerinizi böcek sineklerden koruma amacında olabilirsiniz. Ancak öldürmüş olduğunuzdan daha fazlası yine pencere ve kapılardan yani dışarı ile bağlantısı olan açık kısımlardan tekrar içeriye gireceklerdir. Yani kapıları pencereleri kapatıp evdeki haşereler iyice ölsün diye uğraşmak boşa gidecektir. Tabi ki yine bir ilaçlama yapılacak.

 

Peki sinek ve böceklerden kurtulmanın bir yolu yok mu? Var. Bunun için sineklik yaptırarak kapı ve pencereleri koruma altına almanız gerekir. İşte bu şekilde yaptırdığınızda ilaçlama yaparak içerideki haşereleri öldürebilirsiniz. Bu şekilde kapı ve pencerelerde koruma olduğu için artık sinek böcek vs hiç bir haşere evinizden içeri giremez ve siz ve diğer aile bireyleri rahatça uyuyabilirsiniz. Sadece uyurken değil, yemek yerken mide bulandıran bu küçük canlılardan kurtulmak için Sineklik yaptırmalısınız.

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014